Kvietimas!

Maloniai kviečiame!
Šiuo metu Kačerginėje gyvenantis Gintaras Kazimieras Slavinskas kovo 10 d. 17 val. Kačerginės daugiafunkciame centre pristato stulbinamą dydžiu ir faktais savo protėvių genealoginį medį. Jo sudarytojas G. K. Slavinskas – žinomas grafikas, keramikos medalių kūrėjas, poetas, entomologas, suradęs Lietuvoje 67 naujas kietasparnių vabalų rūšis.
12802715_601936483302842_1633720881702243622_n
Jūsų laukia įspūdinga, kvapą gniaužianti, istorijos faktais, garsiausių protėvių nuotraukomis, herbais išmarginta kelionė per epochas. Garsios Zubovų giminės atstovas (močiutė – Kotryna Zubovaitė), besibraudamas per šimtmečius ir tūkstantmečius paskui savo šeimos protėvius iš motinos ir tėvo pusės, įsitikino, koks mažas mūsų pasaulis. Giminės pėdsakų jis surado įvairiausiose pasaulio šalyse. Genealogijos tyrėją tiesioginė giminystės linija sieja su rašytoju Levu Tolstojumi, garsiąja Romanovų gimine, Marku Antonijumi, Aleksandru Makedoniečiu, Karoliu Didžiuoju, Anglijos karaliene. 30 metų trukęs tyrinėjimas autorių atvedė į priešistorinius laikus Egipto žemėje.
Renginyje dalyvaus Lietuvos genealogijos ir heraldikos draugijos nariai, patariantys, kaip kiekvienam atrasti ir grafiškai pavaizduoti savo kilmės medį. Visiems linkėdami kūrybinio įkvėpimo įvairių epochų muzikos melodijas dovanos VDU Muzikos akademijos atlikėjai.
Kruopštus ir užsispyręs menininkas G. K. Slavinskas įsitikinęs, kad kiekvienas, prisilietęs prie savo protėvių šaknų, atras neįtikimų sąsajų su kitomis giminėmis ir privers susimąstyti, kas mes esame, iš kur atėjome.