Pirmasis Kačerginės daugiafunkcio centro jubiliejus

biografijaNaujojo, tik prieš metus duris pravėrusio centro jubiliejų, kolektyvas žada paminėti originaliai. Gruodžio 16 dieną, 18 valandą, jaukioje centro salėje, šventinio Kalėdinio laukimo tyloje, svečiuosis ir koncertuos mylimas ir pasiilgtas Lietuvos kino, teatro ir televizijos aktorius, Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatas Vladas Bagdonas.

Kačerginės daugiafunkcis centras per trumpą vienerių metų veiklos laikotarpį tapo tvirta miestelio įvairių veiklų ašimi. Sušvitęs daugiafunkcis centras plačiai duris atvėrė ir sukūrė puikias sąlygos bendruomenės poreikiams tenkinti. Ekrane mirgės gražiausios per metus susiformavusių veiklų akimirkos. Tai sveikos gyvensenos renginiai ir projektai, profesionalaus meno atlikėjų pasirodymai, tradiciniai miestelio renginiai, pažintinės kelionės bendruomenei, įvairiapusė ikimokyklinio ugdymo mokinių veikla, tautodailės ir mėgėjų meno sklaida.

Į šventę bus pakviesta visa Kačerginės miestelio bendruomenė, Kauno rajono savivaldybės vadovai, bendradarbiavimo partneriai ir rėmėjai.